Erkeklerin Kadınlarda Seksi Bulduğu 10 Şey

Merhabalar sevgili okuyucularım. Sizlere bu yazı dizininde biz erkeklerin aslında bir kadında en çok nelere dikkat ettiğimizi ve nelerinden hoşlandığımızı hem belirtmek  hemde bir gözden geçirmek istedim. Kadınların  sadece bazı şeylerinin seksi ve çekici olduğunu biliyoruz. Kadınlar her ne kadar da kendileri ile ilgili çok endişeye düşmelerde aslında biz erkekler  o kadar bu detayların üstüne düşmüyor hatta bunların bize çekici ve seksi geldiğinde biliyoruz. Yani bir kadını seksi gösteren bir çok faktör varken kadınların kendini seksi hissetmesi için bakımlı ve güzel olmaları çok önemli bir durum. Aslında erkekler çoğu zaman dağınık kadınları daha çok beğeniyor seksi buluyoruz. Bunların hepsi yapılan araştırmalara göre büyük oranlarla bu şekilde çıkmıştır. Yani yerli toplu, illa ki düzgün giyinen, suratında aşırı makyaj olan, saçını mutlaka kuaförde yaptırmış yerli yerinde konuşan ve hareket eden kadınları da seviyoruz tabi. Bakımlı olmak her kadının görevidir ve o kadının kendisine yakışıyor. Fakat şunu dile getirmek istiyorum. Bazen dağınık ve taranmamış bir saç, makyajsız doğal bir surat veya üzerine aslında hiçte olmayan bol kıyafetler bile bir kadını olduğundan daha çekici ve seksi gösterebiliyor. Her zaman deli dolu olmak ve çılgınca şeyler yapmak da aynı şekilde. Evet erkekler topuklu ayakkabıları sever hatta çok çekici bulurlar. Fakat daha fazla erkek bir kadının çıplak ayaklarına aşık olabilir. Yani demem olsun bir çok erkeği değilde her  erkeği cezbedecek bir şey varsa oda kesinlikle dokunmalıktır. Araştırmalar sonucu erkeklerin diğer abartılı kadınların seksi bulduğunu ortaya koyuyor. Siz bayanlar biz erkeklere daha  istiyorsanız ve biz erkeklerin siz bayanları fazlasıyla çekici görmemizi istiyorsanız özen gösterin. Bu şu demek değildir yalnız. Her zaman doğal olun hiç kendinize bakmayın değildir. Tabiki doğallığın yanında makyajda yapacaksınız, ülkemizde. Ön planda duruyor Fakat her zaman değil. Yani arada bir doğal olup arada bir bakımlı bir kadın olmayı bileceksiniz. Ve hiçbir zaman kendinizi doğal olacağım diye bırakmayacaksınız. Ne demişler her şeyin fazlası zarar azı yarar. : Gelin bakalım erkeklerin çekici ve seksi bulduğu şeylere.

1. Göbek Bir çok kadın kaslı karnı olan  yumuşak ve kıvrımlı hatları seviyor. Çok fazla abartmamak kaydıyla hafif göbek bir kadına doğal bir görünüm sağlıyor. Ve erkekler bunu seksi buluyor.

2. Küçük Gögüsler  gibi seksi olmak için mutlaka büyük göğüslü olmanız gerekmiyor. Yani araştırmalara göre erkeklerin büyük göğüs seven kısmına eşit orantılı olacak şekilde küçük göğüsleride seksi ve çekici buldukları ortaya çıkmıştır.

3. Uyumsuz İç Çamaşırları Biz erkekler için bir kadının illa birbiriyle uyumlu seksi iç çamaşırları giymesi gerekmiyor. Hatta çoğu erkek bunu seksi buluyor. Neden mi Çünkü eğer bir kadın sizinle görüşmeye geldiğinde eğer uyumsuz iç çamaşırları ile karşınıza çıkıyorsa bu onun  seks yapmayı planlamadığını fakat sizin yanınıza geldikten sonra tabiki sizinde faydanız ile düşündüğünü gösteriyor. Buda biz erkeklere oldukça seksi geliyor.

4. Dağılmış Makyaj Kadının gece olduğunda makyajını çıkarmayı unuttuğunda tek arzusu durumdadır. Uzmanlara göre, erkekler daha yeni sevinmişsiniz gibi göründüğü için bunu seksi bulur.

5. Dağınık Saç Bazen erkekler yönsüz, taranmamış ya da sadece alelade bir dağınık topuz yapılmış saçları, kuaförde ya da aynanın karşısında saatlerce uğraşılarak ve emek harcanarak yapılmış saçtan çok daha seksi bulabiliyor.

6. Bol Tişörtler Bazen bir erkeğin bir bayanı özellikle seksi bir şey olamaz. Bu genellikle bol tişörtler  altında başka hiç giymeden dışarı çıkanlar oluyor gömlekte olabiliyor.

7.Çıplak Ayaklar Topuklu ayakkabılar erkekler için çok seksi bir şey  olsa da bazen çıplak ayaklı hafif kafası da güzel olan bir kadın çok daha seksi olabilir. Bu çıplaklığı, doğallığı ve aykırılığı ima eder.

8.Dar Pantolon Kadınların tahammül edemediği yağlar, hafif olmak kaydıyla erkeklere çok yakışıyor olabilir.  Kadınların zayıf kadınlara göre daha ilgi gördüğü ve seksi bulunduğu çok bariz belli. bu nedenler dar kıyafet diyen kadınların hatları ortaya çıktığı için erkekler bunu çok seksi buluyor.

9. Kırışıklıklar Bir çok insanın ki özellikle bayanların yanıldığı ve aksine erkeklerin daha çok ilgisini çeken bir durumdur. Kadınlar erkeklerden dert  etmiyormuş diyebilirim zira erkekler bunu önemsemiyor. Hatta erkekler kırışıklıkları gençliğin kaybından çok, tecrübe olgunluk içinde daha seksi buluyor.

10. Sarhoş Olmak Ve  Telefonla Aramak Bir kadının arkadaşları ile gittiği bir eğlence gecesinin sonunda sarhoş olması ve bir erkeği araması kadar sevimli ve doğal bir hareket yoktur. Bu bir kadına oldukça kötü bir fikir olarak gelsene her zaman öyle değildir. İnsanlara ne hissettiğinizi dosdoğru söylemek hem kadının kendine olan öz güvenini yükseltir hemde erkeğe oldukça seksi gelen bir harekettir.

Sizler bir şeyler katmak isterseniz ve sizlere seksi gelen  isterseniz yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim.