Erkeklerin Seks Sırasında En Çok Hoşlandığı Şeyler Nelerdir

Merhaba blogerlarım. Bu yazımda birazcık biz erkekleri araştırdım ve bilimsel olarak bir erkeğin yatakta en çok haz aldığı durumları bir araya getirdim. Bunları sizlerle paylaşmak istedim. Hepimiz biliyoruz ki siz bunları benden daha iyi biliyorsunuz zaten fakat benim geniş bir kitlem olduğunu düşünerek cinsel hayatına yeni başlamış beylerimizinde birazcık faydalanması gerektiğini düşündüğüm bir yazı olarak gördüm. Bu yüzden sizlere beş adımda bu en çok haz duyulan ve zevk alınan durumları sıralayarak yazacağım. Hadi başlayalım.

İlk olarak bir erkek yatakta en çok ne ister Aklınızdan seks diye geçtiğini duyar gibiyim. Aslında bu doğru bir cevap olsada yanı sıra aynı zamanda eksikte bir cevaptır. Evet, genel olarak erkeklerin yatakta istedikleri ilk şey seks olsa da onlar aslında unutamayacakları yeni deneyimler yaşamayı da en az seks kadar istemektedirler. Yani farklı fanteziler ve yatak oyunları her defasında ilişkiyi yenileyecek ve her seferinde yeni heyecanlar katacaktır. Unutmayın sürekli olarak benzer ve aynı şeyleri tekrar etmek insanın en keyif aldığı ve en çok sevdiği aktiviteleri bile belirli bir dönemden sonra sıkıcı hale getirmektedir. Bu nedenle de değişiklik hayatın hemen her alanında iyidir. Bu seks için de geçerlidir. Erkekler sürekli olarak aynı şekilde seks yapmaktan çok kısa zamanda sıkılmaya başlar. Bu nedenle cinsel hayatınız hem kendiniz hem de partneriniz için sürekli olarak özel kılmak isterseniz yapabileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Ben sizler için genel olarak erkekler üzerinde kesin etki gösteren birkaç öneriyi paylaşıyorum.

Bunlardan ilki seks sırasında erkeğin partnerini izlemesidir. Yani erkekler seks esnasında partnerlerini izlemekten ve görsel olarak seks yapmaktan oldukça çok hoşlanmaktadırlar. Örneğin kadınlarının orgazm anlarını izleyebilmek onlara oldukça büyük bir haz duygusu vermektedir. Erkekler yatakta ne ister diye düşünüyorsanız siz beyler bayan partnerlere dokunmasanız dahi onun kadınsı hatlarını izlemek siz erkekler için büyük bir heyecan kaynağıdır buna eminim. Birçok kadın orgazmlarını kolaylaştırmak adına cinsel ilişki esnasında parmakları ile kendilerine dokunmaktadır. Yapılan araştırmalar kadınların bu hareketlerinin erkekler üzerinde çok fazla etkili olduğunu gösteriyor. Yani siz erkeklerin bu durumdan oldukça etkilenmediğini gören bayan partnerlerinizin bundan fazla ne yapabilirim sorusuna yoğunlaştıklarını da biliyorum. Bunun için ;

İkinci adım sizi okşaması olabilir. Yani erkekler cinsel organlarının partnerleri tarafından okşanmasından da bu anı izlemekten de müthiş keyif almaktadırlar. Bu sebeple ilişkiye girmek istiyorsanız veya ilişkiden büyük hazlar almak istiyorsanız cinsel organınızı okşayarak sizi ilişkiye hazır hale getirmesine izin vermelisiniz. Kendinizi bu konuda geriye çeker ve utangaçlık sergilerseniz kadın doğal olarak birşey yapamayacak ve iki tarafta bu ilişkiden umduğu zevki alamayacaktır. Her zaman her görüşe ve duruma ayak uydurmalı bayan partnerlerinizin sizin üzerinizde uygulayacağı veya uyguladığı duruma onay vermelisiniz. Bu sayede ilişki esnasında heyecan ve mutlu anlar yaşayabilirsiniz.

Üçüncü adım ise bayan partnerlerinizin ellerini fazlasıyla kullanmasına izin vermenizdir. Bu sizin hayatınızın sonuna kadar unutmayacağınız bir deneyim yaşamak  isterseniz iki elininde yağladıktan sonra size dokunmasına izin vermekle olur. Yani siz erkekler partnerinizin bir masaj edasıyla yağlı elleriyle tüm vücudunuza dokunmasına izin verin. Yine yapılan bir araştırmaya göre erkeğin kadınlara, kadınların ise erkeklere seks sırasında dokunmaları, vücudlarına temas etmeleri ilişkinin başlaması açısından ve duyuların harekete geçirilmesi açısından verilen bir mesaj olduğu ortaya çıkmıştır. Her iki tarafında bunu yapması demek tüm hazların ve heyecanın iliklerinize kadar işleyip sizi hazır hale getirmesi demektir.

Dördüncü adım ise partnerinizin seks sırasında sizinle konuşmasıdır. Erkekler ilişki esnasında partnerlerinin konuşmasına özellikle de müstehcen olarak konuşmalarına bayılır. Bu nedenle ilişki esnasında partnerinizin aklına gelen her şeyi söylemesine ve size iltifatlar etmesine izin verin. Bu da aynı zamanda siz beylerin fazlasıyla tahrik olmanıza yardımcı olacak bir durumdur.

Son  adım ise seks oyuncaklarından yardım almanızdır. Yani göz bandı, kamçı, kelepçe ya da zincir yatakta kullanabileceğiniz muhteşem etkili seks oyuncaklarıdır. Bunlardan bir tane edinerek ondan sizi çılgına çevirmesini  isteyebilir veya bunu ona uygulayabilerek seks sırasında bile olsa kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Bu tarz oyuncaklara hayır diyen ya da hoşlanmayan erkek veya bayan yok denilecek kadar azdır. Siz beylerinde bunlara hayır diyebileceğinizi hiç sanmıyorum. Çünkü erkekler seks yaşantısında bu tarz yeniliklere bayılır ve sizin kendinize olan öz güveninizin yükselmesine neden olacaktır.

Eğer hoşunuza gitmeyen bir durum veya yer varsa bana yorum yaparak bildirebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi günler.