Kadınların Erkeklerde Olmazsa Olmaz Dediği Olması Gerekenler

Merhaba sevgili blogerlarım. Sizlere bu yaz diziminde kadınların siz erkeklerde kesinlikle olması gerektiğini düşündüğü 10 özelliği yazmak istedim. Bu konuda her ağızdan bir laf çıksa da biliyoruz ki belli başlı şeyler var ve bunları istemeyen, beklenti içerisine girmeyen kadın yoktur. Kadınların duygusal yapıları ve kişilikleri ne kadar farklılık gösterse de bir çok ortak noktaları ve düşünceleri vardır. Benim size bahsedecekler im tam da olarak bu ortak noktada buluşan düşünce ve fikirler. Her kadının her erkeksen özellikle beklediği ve her erkekse olması gerektiğine inandığı inançları vardır. Siz erkekler her ne kadarda bunları inkar etseniz de , '' insanı olduğu gibi kabullenmeli'' gibi cümleler kursanız da aslında bir erkekten beklentiler çok yüksek. Aslında kadınların istediği şeyleri yerine getirmek o kadar da zor şeyler değil. İlginçtir ki hiç bir kadın sizden büyük bir buluş veya atom parçalamak gibi afilli ve uğraş isteyen şeyler istemez. Kadınların aslında erkeklerden beklediği her şeyin temelinde yatan en çok anlayış ve düşünceli olmak vardır. Yani siz bu kriterlere uyuyorsanız zaten bir kadını mutlu edebilirsiniz. Ama kendiniz mutlu veya olacaksınız diye bir kadını mutsuz etmeniz hiç hoş bir hareket değildir. Bir kere erkekliğe sığmaz benden demesi. Ama tabi komple hayatınızdan ödün verin demiyorum. Her zaman ol masada arada sırada size bahsedeceklerini yerine getirin yeterli olacaktır. Yani bir kadını mutlu etmek oldukça kolay. Tabi yerine getirirseniz. İşinize gelmiyor veya uğraşmak istemiyorsanız, yada ne bileyim size göre falan değilse siz en iyisi hiç bir bayanlar birlikte olmayın. Öyle sap gibi gezin :

1. Adım Sempatik ve sevecen olma; kadınlar erkeklerde karizmayı ve erkeksi tavırları çok  genel olarak çocuk ruhlu , sevecen ve sempatik tipleri daha çok beğeniyor ve bir erkeğin her zaman böyle olması gerektiğini düşünüyor.

2. Adım Anlayışlı olma; Kadınlar erkeklerin her zaman anlayışlı bir erkek olmasını ister. Yani sürekli bağırıp çağıran, ortalıkta sinirli veya umursamaz dolaşan tipleri sevmezler. Kadının ruh halinden ve duygularından anlayan erkek her zaman cazip bir erkektir. Örnek vermek gerekirse, morali bozuk bir bayan bir tek gül bile verseniz veya bir güzel iltifat dahi etseniz mutlu olacaktır.

3. Adım Dış Görünüşe Özen Gösterme; Kadınlar her zaman kendine bakan, bakımlı olan, temiz ve şık giyinen beyler ile birlikte olmayı seçer. Çünkü kadınlara göre bu bir erkekte olmazsa olmazlardandır. Özellikle dikkat etmeniz gereken şey de giydiklerimizin size yakıştığıdır.

4. Adım Saç -Sakal Durumu; Kadınların erkeklerde özellikle dikkat ettiği şeylerden biridir. Bir erkeği erkek yapan kesinle imajıdır. Kadınların düşüncelerine göre değişiklik gösteren bu durum birlikte olduğunuz kadına göre değişiklik gösterecektir. Kimi kadın uzun saç severken kimi kadın bir numara saç beğendirememektedir. Ya da kimi kadın erkek dediğin kesinlikle bıyıklı olacak derken kimi kadın kirli sakal hastasıdır. Bunu yaşayıp görmeniz ve kendinizi ona göre şekillendirmeniz görebilir.

5. Adım Konuşma Tarzı; Kadınların en çok dikkat ettiği şeylerden biride bir erkeğin konuşma tarzı. Emin olun ki hiç bir kadın laubali erkeği sevmez de  istemez de bu durum kadınlara oldukça itici gelir. Fakat bir erkek yerinde ve mantıklı konuşuyor ise ya da gereksiz yere konuşmuyor ve saçma cümleler kullanmıyorsa bu kadını oldukça size bağlayacak bir durumdur. Hele de bir de ses renginiz ve tonunuz güzelse kesin size aşık olacaktır. :

6. Adım Dürüstlük; Kadınlar her zaman ama bakın özellikle dikkat çekiyorum her zaman dürüst ve doğru konuşan erkeği tercih eder. Hiç bir insanın yalanı sevmediği gibi kadınlarda bu durumdan hiç haz etmezler hatta erkeklerden daha fazla itici bulurlar. Erkek dediğin dobra olacak, dürüst olacak bir kadına göre.

7. Adım Kibar ve Nazik Olma; Bir kadına karşı her zaman nazik ve kibar davrana biliyorsanız o zaman çoktan işi kapmışsınız siz demektir. Çünkü kadınlar her zaman böyle erkekleri çok oldukça çekici bulurlar.

8. Adım Saygılı Olma; Kadınlar özellikle bir erkeğin kendisi dışında insanlara saygılı ve hoşgörülü olduğunu görürse sizi almasınlar ne yapsınlar hissine kapılacaktır.. Çünkü kadınlar saygılı erkekleri tercih etmiştir her zaman. Bir erkeğin özellikle bir kadına saygılı olması demek '' senin iş tamam'' oduna girmesi demektir.

9. Adım Zeki Olma; Kadınlar zeki erkekleri her zaman daha çekici bulmuşlardır. Beni yanlış anlamayın beyler ama bir kadının zekasının nasıl işlediğini hepimiz biliyoruz. Biz erkekler kadınlara göre biraz geri kalmakta, kadınlar kendi seviyelerindeki erkeklerle birlikte olduğunu düşünürler. Yani bir nevi eşit olma gibi. Bu yüzden kadınlar her zaman zeki erkekleri beğenmiş hatta oldukça çekici bulmuşlardır.

10. ve Son Adım Güven Meselesi  ; Kadınların en çok dikkat ettiği şeydir güven. Bir erkek hem kadına güvenebiliyor hemde güven sağlayabiliyorsa kadının kalbini çoktan almış demektir. Yani kadınlar için en önemli şeydir güven meselesi.

 Yukarıda yazmış olduğum adımlara dikkat eder de ufakta olsa uygulamaya çalışırsanız emin olun ki kaybetme gibi bir lüksünüz asla olmaz. Okuduğunuz için teşekkür ederim.