Kocam beni paylaşıyor başka erkeklerle

Kocam beni başkasıyla paylaşıyor bunu kimseye anlatmak zorluk çekiyorum ama burada paylaşmak istedim. Yoksa içim sisicekti merhabalar ben melen 23 yaşında oldukça bakımlı seksi fizik hatlarına sahip dolgun kalçalı iri göğüsleri olan güzel bir kadınım daha 3 yılımda evliğim ama kocam beni en yakın arkadaşına paylaştı ilk başları kabul etmek zorlanıyordum. Ama beni sikti ikinci kocam oldu artık onun yarağı yemeden duramıyorum bir gün canım ses istiyor kocamı aradım dedim ona iki erkek yatmak istiyorum oda beni kırmadı diğer iş arkadaşını getirdi yurt dışında sirket çalışan bir zenci adam dı aman tanrım gördüm onu dedim kendi kendime ne yarak vardır bu adam şimdi öyle çıktı gece yarısı doğru saatler ilerliyor bu yüzden kafamızda hafif çakırdı ben içeri gidip üzerime rahat bir şey giyip geldim.

Tam ortalarına oturdum başladım bir onun dudağını öptüm bir bunun ikisi bir kereden yapıştı dünbük kocamda karşıdan bizi izliyor ayağa kaldırdım ikisinide çıkardım penisleri zenci bir çıkardı kolum kadar of dedim beni nasıl iyicem diye sonra alışmış kudurmuştan daha beter aldım ikisi ağzıma bir ondan yalıyorum bir bundan ikisi süper sik kocamın penis biraz küçük olduğundan dolayı erkeklerim siki kocaman her neyse öyle bir yalıyorum ki iki penis resmen emiyorum. Sonra beni arkama geçti ve vajinamdan girdi zenci yarağını daha yalıyorum.

Sıra zenci geldi sikinin üzerine oturcam resmen sikinin başı ağzıma bile girmiyordu delirdim daha ilk sokuşta şimşekler gözüme kadar geldi zevkten uçuyordum. Ve ikisi almaya karar verdim zenci yarağa alışınca biri götten sikiyor biride amdan pezevenk koçamda karşıdan bakıp bize 31 çekiyor eğer kocam bu şekilde hayatından memnun işe ben daha fazla memnunum bir deneyim daha yapıcam bu sefer deneyim 3 erkek olucak kısa zamanda tekrardan yazarım beni takip etmeye devam edin seks hikayesi severler.