Komşunun Kızını Eve Attım

Merhabalar sayın okurlar ben burada bulunarak sizlere özel bir anımı paylaşarak anlatmak için sabırsızlanıyorum. Ben 20 yaşında olarak üniversiteye yeni başlayacak bir genç erkeğim yaşımla ve oturduğum semt, ilçe çok nezih bir yerdedir. Ben İstanbul Kartal' da ikamet etmekteyim, çok güzel sahili ve tarihi yerleri vardır. Bunun için çok seviyorum ve ben deniz hastasıyım deniz havası almayı da çok sevdiğimi söyleyebilirim. Bizim karşı apartmanda oturan benim yaşlarımda olan güzel mi güzel bir genç kız olduğunu söylemek istiyorum. Sarışın ve mavi gözlere sahip olarak mahallede herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Ben ona olan ilgimi ve sevgimi hiç bir zaman saklamadım. Bu yüzden hayranlığım git gide artmaktadır ama onunda bana ilgisini söylemekten kaçınmıyorum yani. Bazen dışarı markete çıktığım zaman onların apartmanın önünden geçerek beni izlediğini ve süzdüğünü söyleyebilirim. Ben en son bunu yolda gördüm baka baka bütün içimi dökecektim kafaya koymuştum. Yanına giderek bütün her şeyi anlatacağım zaman bir anda cesaretim kaçtı ve saatin kaç olduğunu sordum oda gülerek 12:30 dedi ve benim aklımda o sesiyle birlikte kalmıştı.

Aşık oluyordum sanki sürekli onu görmek ve beraber olmak istiyordum. Artık daha fazla dayanamadığımı söyleyerek sosyal medya hesaplarının hepsini ekleyip takip etmeye başladım. Ertesi gün baktığım zaman isteğimi kabul ettiğini gördüm ve bu beni çok mutlu etmişti. Mesaj atmak istedim ama cesaretim yoktu yine bir anda bütün her şeyi yazarak uzun ve anlamlı bir mesaj göndererek bütün duygularımı ifade etmiş oldum. Oda bana biraz düşünmek istediğini söyleyerek görüşmek istediğini iletti ertesi gün bizim mahallede bulunan cafede buluşmak için sözleştik. Gittiğimde daha önce gördüğüm zaman hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. Oturduk bir şeyler yemek için masaya ve yemek söyledik yemeye başladık. Muhabbet ederek her geçen dakika daha da samimi olmaya başlıyorduk. Bunun üzerine saatin nasıl geçtiğini anlamadan hızla geçtiğini gördük. Bana hemen eve gitmesi gerektiği için izin isteyerek gitti. Bende evin yolunu tutarak ağır ağır bir şekilde yürüyordum, onun evinin önünden geçerek görmek istiyordum ve pencereden güzel gözleri ile bana bakıyordu. Eve gittiğim zaman bana mesaj çekti ve tekrar görüşmek istediğini söyledi bana bende kabul ettim. Sabah annem Avrupa Yakasında bulanan bir akrabamıza gidecekti ve evde yalnızdım. Uyandığım zaman sırılsıklam terleyerek üşüyordum. Hasta olmuştum ve bunun üzerine buluşmayı iptal etmek için mesaj attığımda yanına gelerek sana bakmak istiyorum dedi bende tabi bunun üzerine bir şey diyemedim geldi. Bana bir çorba yaparak bol limonlu beni kendime getirdi birazda olsa, çok güzel giyinmişti gözlerimi alamıyordum.

Bana senin hastalığını giderecek ilaç bende diyerek manalı bir kelime kullandı. Bende merak ettiğim için sordum ve bir anda soyunmaya başladı, şaşırmıştım bunun üzerine ne yapıyorsun dedim ilaç olacağım dedi sana işte daha ne istiyorsun diyerek böyle bir söylendi. Bunun üzerine benimde üzerimi çıkarak penisim ile oynamaya başladı ve sonra yalayarak beni zevke getirdi. Sonra onu güzel bir pozisyona sokarak bir güzel sevişmeye başladık her sokmam da 'ahh uhh ' sesleri çıkartarak beni daha da çok tahrik etmeye başlıyordu. Sonra ben yorulduktan sonra kucağıma çıkarak yerinde hoplamaya başladı, çok güzel seks yapıyordu daha önce yaptığı belliydi hareketleri çok iyi biliyordu çünkü. Ben ona aşık olacağım derken bir anda yatağımda buldum kendisini buda benim hayallerimi yıkmış oldu. Artık seks yapacağım kendime göre ve istediğim bir partner edinmiştim. O müsait olduğu zaman ben müsait olduğum zaman görüşerek beraber seks yapıyor ve birbirimizi tatmin ediyorduk. Bu böyle 3 sene falan sürdü ve ben okul ortamımdan dolayı ondan uzak kalarak hayatına devam etmek zorunda kaldım.