Özel Gününüz Dolandırıcılar Tarafından Kabus Olmasın

İnsanlar bazı zamanlarda kendisini boşlukta hissedebilir. Bu her insanın yaşayacağı bir duygu durumudur. Eğer ki sizler de bu tür bir duygu durumuna girdiğiniz zaman kendinize neşeli ve eğlenceli bir partner aradığınız zaman günümüzde artık bu arayışınızı İnternet ortamı içerisinde yapacağınız için bir takım uyarılarımız olacaktır. Site yönetimi olarak İnternet kullanıcılarını bilinçlendirmek ve asla herhangi bir olumsuz sorun yaşamamaları için uyarı yapmak istiyoruz. Sizlerin hayatınız içerisinde zaten büyük bir boşluğunuz varken, hayal ettiğiniz arkadaşlığı yaşayacağınızı düşünürken eğer sizler hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız çok dikkatli olmalısınız.

DOLANDIRICILARA KARŞI DİKKATLI OLMAMIZ LAZIM

Çoğu kişi tembel olduğundan ve çalışmayı yorucu bulduğundan alın teri olmadan para kazanmak istemektedir. Ve daha çok kurban olarak seçtiği kişiler ise emeği ile parasını kazanan ve duygusal bir boşlukta olan kişilerdir. İnsanlar tabi ki her zaman duyguları ile hareket etmelidir. Fakat bu hareketleri sırasında karşılaşacak olduğu bir takım sahtekarların da olduğunu bilmeli. Ve bu dolandırıcıların kendi duyguları ile oynamalarına asla izin vermemelidir. Sizlerin yaşamınız boyunca güzel bir gün geçirmek istediğiniz zaman ve artık yorucu olan hayatınız içerisinde biraz değişiklik yaparak güzel bir gün yaşamanızı sağlayacak arkadaşlar ararken kötü bir sonuçla karşılaşmak istemiyorsanız dikkat etmeniz gerekmektedir.

Hayatın içerisinde her daim var olan bu kolaya kaçarak para kazanmak isteyen kişiler genellikle kendilerine Maltepe Escort bayan sitelerine giren erkekleri hedef almaktadır. Bu insanların üye olduğu siteler üzerinde oluşturduğu profillerin her biri sahte olmaktadır. Ve sahte insanlar tarafından kandırılan kişilerin sayısı inanılmayacak kadar fazladır. Bu durum sizlerin ve ya bir tanıdığınızın da yaşamaması için sizleri uyarmak istiyoruz. Sanal ortam içerisinde daha önceden tanımadığınız ve ilk kez telefon görüşmesi yaptığınız bir kişi eğer ki sizlerden para talebi olursa bu kişiye asla güvenmemeniz ve bu parayı ona göndermemeniz gerekmektedir.

Daha çok telefon açtığınız ve birlikte zaman geçirmek istediğiniz bu kişiler sizlerden para kopartabilmek için birçok hoşunuza gidecek olan cümleler kuracaktır. Ve sizin kendisine inanmanız için süslü laflar yaparak kanmış olmuş olacağınızı sağlar. Eğer zaaflarına yenik düşen ya da sanal dolandırıcılıktan haberi olmayan bir kişi bu konuştuğu kişinin randevu vermesi için vereceği banka hesap numarasına para göndermesini isteyecektir. Ve konuştuğu kişinin bu isteğini yerine getirecek bir insan dolandırıldığını ise parayı yatırdıktan sonra anlayacaktır. Çünkü para eğer ki konuştuğunuz kişinin hesabına yattığı zaman artık bir daha az önce sizlerle süslü cümleler yaparak güzel bir zaman geçireceğinize inandıran bir bayan artık sizlerin telefonunuza çıkmayacak ve her yerden engelleyecektir.

Bu durum birçok kişinin başına gelmektedir. Benim başıma asla bu tür bir durum gelmez gibi bir cümle kurmayın. Çünkü hepimiz insanız ve zaman zaman hepimizin zaafları olabilir. Bu sebeple tanımadığınız insanlara asla güvenmeyin.

MADAMTUANA