Sahte Profillere Sakın Kanmayın

Canı sıkılanların, tek başına yaşayanların, monotonluktan sıkılanların ilk uğrak adresi olan escort Pendik siteleri gün geçtikçe tehlikeli olmaya başladı. Genellikle mutsuzluk ve boşluk yaşayan kişilerin akınına uğrayan bu sitelerde yer alan profillere çok dikkat edilmesi gerekiyor. Sahte açılan hesaplar çok iyi bir organizasyon ile başarılı bir şekilde plana dahil oluyor. Bunun sadece başlangıç olmasını önemseyerek çok dikkatli bir şekilde doğal ama bir o kadar dikkat çeken fotoğraflar ile erkekleri etki altına alabiliyorlar. Zaman içindeki diyaloglar, derin sohbetler ile güven vermeyi başarıyorlar. Bu ana kadar zarar görecek bir durumun olmaması bir sonraki adımın atılmasına zemin hazırlıyor.

Daha sonra ise konu bir şekilde paraya gelecektir. Yabancı uyruklu olanlar genellikle yol parası ya da borçları olduğunu söylüyorlar. Tabi tüm bunlar gelişirken tüm işve ve cilveli hareketlerini sergiliyorlar. Bu erkeklerin en zayıf tarafı olduğu için sonuna kadar kullanıyorlar. Bu kesinlikle tek bir kişinin yapacağı bir durum değildir. Her şeyi planlı olarak grup şeklinde yaptıkları tüm olanlardan çok net bir şekilde anlaşılabiliyor. Bunları suç şebekesi olarak da düşünebilirsiniz.

Bu durumu sosyal medya hesaplarından da yapan çok sayıda kadın bulunuyor. Kesinlikle farklı değil aynı yol izlenerek erkekleri hem maddi hem de manevi anlamda dolandırmaktadırlar. Evli olup da bu tuzağa düşenler bu durumun bedelini çok daha ağır bir şekilde ödüyorlar.