Sex Sırasında Uyum ve Ahenk İçerinde ne yapmak lazım

Merhaba beyler. Bu bloğumda sizlere bir ilişki içerisinde iken hem kendinizin hemde karşı tarafın mutlu olmasını sağlayacak bi yazı dizini hazırladım. Başta şunu söylemeliyim ki bir çok sex sırasında yaşanan olay, duygu, düşünce ve hareket ilişkinin tam anlamıyla vasat bir hal almasını sağlayabilir. Bunları ortadan kaldırmak ve sağlıklı bir sevişme geçirmek istiyorsanız sizlere yazmış olduğum bu bloğu dikkate almanızı tavsiye ederim. İlk olarak şunu söylemeliyim ki her şeyden önce kendinizi tanımanız ve ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Yani ilişki içerisindeyken nelerde daha çok hoşlandığınızı veya nelerden hoşlanmadığınızı tam olarak belirlemelisiniz. İki arada kaldığınız durumların olmaması gerekir. Yani açık konuşmak gerekirse ilk önce kendinize net olmalısınız. Ya oda olsa olur ama olmasa da olmaz diye bir şeyi kafanızda tutmamalısınız. Çünkü her ne olursa olsun karşınızda ki partnerin her zaman kendini bilen bir erkekle birlikte olması onu daha fazla şevke getirecek ve daha iyi bir performans göstermesini sağlayacaktır. Bunun için ne diyoruz, ilk önce kendinizi bilmeniz ve kendinize net olmanız gerekiyor.

Bu aşamayı geçtikten sonra ki ilişkideki ilk aşama nasıl iletişim kuracağınızı bilmekten geçiyor. Yani kendinizi ifade etme ve karşı tarafın söyledikleri dikkatli dinleme ve anlama tamamen önemli bir durumdur. Bunun olması durumunda kesinlikle daha iyi anlaşılacak ve ortaya daha sağlıklı birliktelikler çıkacaktır. Bir diğer konu ise kendinize olan güveninizin hep üst seviyelerde olmasıdır. Yani kendinize her konuda güvenin ama bu konu da biraz fazla güvenmelisiniz. Çünkü güven hem kendinize olan bir saygıdır hemde sizin ilişkide daha etkin bir rol oynamanıza yardımcı olacak bir etkendir. Kendine güveni olmayan erkeklerin sex konusunda ne kadar beceriksiz ve hayal kırıklıkları ile dolu bir cinsel yaşantısının olduğunun gerçeğidir. Hiç bir zaman kendine güveni düşük ve yapamayacağına inanan insanlardan olmayın ve her zaman kendinize güvenin. Bu sizin için her alanda en iyisidir unutmayın. Bir sonraki durum ise birlikte olduğunuz partnerinize saygılı olun ve onun da her ne kadar dile getirmese de tensel olarak isteklerine karşılık verin. Bu hem kendinize olan hemde karşı tarafa sunmuş olduğunuz bir saygı göstergesidir. Yani bi nevi senin de isteklerini önemsiyorum deme şeklidir. Ne olursa olsun birlikte olduğunuz kişinin sizden beklediği bir çok şey vardır ve bunları çoğu zaman dile getiremez. Sadece anlamanız gereken nokta vücut dilinin size neler anlattığını çözmek ve buna tam bir ekek gibi karşılık vermektir. Bu aslında pek zor olan bir durum değil zira kadınların çoğu zaten sevişirken kendini ve ne istediğini bellli eder. Sizin sadece yapmanız gereke bu isteklere olabildiğince karşılık verebilmektir.

Ayrıca bir diğer konu ise her zaman değişime ve esnekliğe hazır olmanızdır. Yani ilişki içerisinde kendinize sınır koymayın ve her zaman yenilikçi bir insan olun. Sınır ve yasak koymak yaşayabileceğiniz bir çok güzelliği elinizden alıp götürecektir. Sex de sınır yaşamayan ve kendisine bunu ben yapmam demeyen erkeklerin her zaman yaşadıkları ilişkiden daha fazla zevk aldıklarını bilmenizi isterim. Karşınızdaki payan partnerin yasaksız ve sınırsız olması demek bir de sizin buna ayak uydurmanı demek kesinlikle insa üstü zevklerin yaşanabileceği ve bu zevklerin ölümsüz olabileceğini unutmayın. Kendinize asla çizgi çekmeyin ve ilişkinizi dilediğiniz gibi yaşayın. Bu size hem daha fazla deneyim ve zevk kazandıracak hemde hayatta kendinize söylemiş olduğunuz ben yapamamaları ortadan kaldıracaktır. Günlük hayatta bile kendinize sınır koyup, ben yapamam deyip, bunun arkadaşından bedelini ödediğiniz ve hiç birşey anlamadığınız durumlar olurken bunu birde cinsel yaşamınıza karıştırırsanız olmaz. O ilişkiden de hiç bir şey anlamayıp sadece rutin sevişmeyi yaşar işin içinden çıkarsınız. Bunu kendinize yapmayın ve her zaman yeniliklere açık olun. Son olarak şunu da dile getirmek istiyorum ki girecek olacağınız cinsel ilişkiye konsantre olun, uygun mekanlar seçin ve seçmiş olduğunuz bu güzel mekanlarda aşk oyunları oynayın. Bu hem sizin kendinizi iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacak hemde yaşamış olacağınız ilişkiden zevk alarak ayrılmış bir insan olmanızı sağlayacaktır. Unutmayın kendinize sınır koymayın ve düşündüğünüz, istediğiniz, dile getiremediğiniz ne varsa hepsini doyasıya yaşayın. Kendinizi mutlu etmek en doğal hakkınız ve bu hakkı kendinize çok görmeyin. Okuduğunuz için şimdiden teşekkür eder ve belirtmek istediğiniz bir konu varsa yorum yaparak bildirmenizi rica ederim.