Yaşanmış Seks Hikayesi

Merhabalar benim adım ceren ben 5 yıllık evli ev hanımı çalışmayan sürekli evde kalan bir bayanım. Kocam otobüs şöförü yapan yakışıklı karizma bir adamdır. Ben kocam ile mutlu güzel seks dolu bir ilişki yaşayan bir kadındım ve kocamıda doyuran zevkli bir kadın olarak kocamda aynı şekilde benim ile haftanın 5 günü seks yapardık. Bir gün çocuk istedik ve çocuğumuz olması için bir gece anlaştık kocam ile ilişkiye giricez o işe gitti ve akşamına gelecek onu güzelce uğurlayarak işe yolladım. Eve geçer geçmez duşa girerek güzelce bakımlarımı vajinamda ki kıllarımı ve koltuk altında ki tüylerimi alarak kendimi iyice temizledim. evde iyice oyalanan ve vakit geçmek bilmeyen saat sonunda doldu ve kocam zile bastı kapıyı açtım eve soktum ve direk üstünü çıkarmaya başladı oda benim kadar azmış ve çocuk istiyordu. Biz başladık salonda soyunmaya öpüşerek yatak odasına doğru ilerlemeye çalışıyoruz ve sonunda yatak odasına gelerek beni yatağa attı ve göğüslerimi ısırmaya başladı.

Bende hafif kısıkla inleme sesleri çıkartarak ona daha güzel bir zevk veriyordum. Kocam iyice kendinden geçerek fantezi yapalım dedi, kelepçeleri çıkardı ve beni yatağın başına kelepçeledi bacaklarımı kelepçeleyerek ırganacak halim olmadı. hoşuma gitmeye başladı. Kocam penisini çıkartarak açık olan bacaklarıma iyice girmeye başladı ve o kadar büyük bir acı veriyordu ki anlatamam o hislerimi duygularımı sizlere ben. Ben inledikce kocam içime hızlı giriyordu ben ses çığlıkları atarak onu zevki doruklarına getiriyordum vede oda üstümde resmen tepiniyordu ve birden durdu canım benim ben sana yetmiyorum her halde diyerek strapon çıkardı ve eliyle onuda götümden sokarak kendisi de önden girerek ikili kombo yapmaya başladı artık zevkten çok acı hissi almaya başlıyordum.

Kocama dur yeter artık gel üstüme öp beni dedim çöz beni dedim. Oda dayanamadı çözdü ve onun üstüne çıkarak öpmeye başladım dudaklarında penisi alarak yalamaya başladım. Etkili ve büyük olan penisini dillerim ile adeta okyanus dalgası yaratıyordum tam zevke geldiği an kelepçeleri alarak kocamı kelepçeledim. Hatun ne yapıyorsun diyerek bana baktı ve bende senin bana yaptığını kocacığım diyerek onu ters çevirerek götüne stroponu soktum ve inliyordu kocam ve bu benim çok hoşuma gidiyordu gerçek anlamda büyük zevk verdiğini şimdi anladım. Kocam acıdan artık dur ne olur diyerek bana yalvardı ve ben öyle bıraktım. O günden sonra kocam da bende bu fanteziyi haftada bir kez yapıyoruz gerçekten çok güzel oluyor. İstanbul Pendik escort sitesinde paylaşmak istedim.